tag_error <txp:comments/> ->  Textpattern Warning: Table 'digifoto.txp_discuss' doesn't exist
select *, unix_timestamp(posted) as time from txp_discuss where parentid=95 and visible=1 order by posted asc  on line 84
Digifoto.Mysteria.cz

expediční prostřehy

A máme to za sebou, už pár týdnů. Letos nebudu psát takové sebelítostné, zničující a depresivní výlevy jako minulý rok, kdy jsem expediční věci dával dohromady pár dní po. V plném proudu upicitidy. Stejně tak se nechci opakovat jako při závěrečném hodnocení, že expa byla skvělá, stejně tak jídlo, dobrý lidi, bla bla bla, všichni to víme… A že bych přišel s něčím novým, nevím, dá se to ještě? Asi, zkuste to si to sami! mě to nejde :)
Vlastně jsem zaznamenal asi jedinou změnu, konkretně už nevyjídám lednici o půlnoci jako v předchozích 4 letech a ani jsem moc neponocoval, jen jsem spal a spal, regeneroval a detoxoval… Proto se také netěšim do školy, ne z klasických důvodů ale kvůli něčemu novému. Bude se mi učit hůř, jelikož jsem v okolí penthausu, v něm, na vodárně, kolem parkoviště, u Žižky, na Plotě a tak podobně pozabíjel asi většinu mozkových buněk, tak mi držte palce :)
Stejně tak jsem poztrácel pár (asi desítek) fotek. Nevím jak jsem to dokázal, zřejmě focením na jiné foťáky než můj a tak některé moje obrázky zmizely po formátování a přesunech z karet na disky a z disků na jiné v křemíkovém nebi, kdo ví. Dokonce jsem letos měl vlastní zrcadlovku a povedlo se mi nafotit méně fotek než minulý rok, kdy jsem neměl foťák žádný, návod jak na to po mě nechtějte :) Snad to napravím příště ;)

K fotkám později, ještě tu mám pár expedičních postřehů, seřazených chronologicky, hlavní aktér jsem většinou já, jsou to moje postřehy :)

  • Jídlo je tak dobrý, že člověk musí po týdnu zatahovat břicho (na tom jsme se shodli s Jirkou Duškem, po tom, co si všiml že mam vanu a občas na koncentraci břišního svalstva zapomenu :)
  • Ty jo Jano, trvat expa ještě týden, začnu jíst rukama. Asi dva dny na to jí Terka řízek rukama
  • Bavíme se s Terkou při posledním odpalování raket na louce (18.9.): Povídá že nesnáší expediční slazenej čaj, už ho nemůže ani cejtit, vidět, pít, blee a podobně. Jednoduše jí řeknu (s úšlebkem), jestli už zkoušela tu malou várnici, že je v ní dost hořkej a neslazenej čaj…. Co vám budu povídat, vykulila oči nad touhle novinou a já se smíchy popadal za břicho :)
  • Chodím spát do boroviček v rohu hvězdárny, přes neudržovanou trávu na louce už mam vyšlapanou v podstatě přímou cestičku. Vzbudím se po táboráku, vycházím ze své borovičkové ložnice a co nevidím, kolem pěšinky se vlní sinusovka. Jo to je tak když se kombinuje minimum spánku, maximum četby, oslava dvacetin a půlnoční bazenkování… výsledkem jsou bílé stránky (a decentní bolest v krku) :)

Obrázky – letos je jich míň, ale snad se budou také líbit, pod kliknutím je galerie

Expediční Děti, aneb malé zpestření. Občas jsem si myslel, že ti škvrňata mají v sobě malou jadernou elektrárnu a já jí chtěl taky :)


Expediční Drobnosti, vždycky se najde něco, co nejde zařaditExpediční Xichti, expedičníci :)


Pokud chcete, pro srovnání fotky z minulého roku : zde v galerii

(další pokud) Pokud byste měli problémy s flashem, pomalostí internetu a nevim co ještě, tak menší verze v zipu a bez komentářů si můžete stáhnout tady:

a díky za přečtení, na apu, mikru nebo za rok ahoj :)

| vydáno 2 září, 22:33