tag_error <txp:comments/> ->  Textpattern Warning: Table 'digifoto.txp_discuss' doesn't exist
select *, unix_timestamp(posted) as time from txp_discuss where parentid=82 and visible=1 order by posted asc  on line 84
Digifoto.Mysteria.cz

Ciaf 2006, to byl zas bordel...

Nepochybně, kdo nezažil neuvěří :) Třeba když vám několik stíhaček proletí nad hlavou, uši nestíhají. Nebo když formace Team 60 vytváří na obloze nádherné srdce tak zase nestíhají oči. Osm hodin na sluníčku při 30°C nestíhají potní žlázy. S 2GB kartou, nikonem D50 a 3 objektivy nestíhám fotit… Takže stejně jako minule to bylo boží a za 300,- perfektní podívaná. Možná bych se měl omluvit za technickou kvalitu některých obrázků, protože půjčené sklo 28-80 nebylo zrovna kompatibilní, se 70-300 už takový problém nebyl (Jirko, díky za půjčení :) Zbytek odfocen se seťákem 18-55.
Ještě rada na závěr – když čumíte celý den do sluníčka (létali na jížní straně oblohy), tak si namažte obličej opal. krémem, nebo dostanete úpal jako já. Do báglu si zabalte brufen, protože vás z toho kraválu od stíhaček bude pěkně bolet hlava (jako mě) a pokud v tom baťohu budete mít celý den vysočinu, tak jí vyhodtě ( a nejezte, nebo rovnou neberte s sebou) nebo cestou z ústí do mostu vám bude pekelně bblě :)

>| Do galerií přes galerie přes obrázek

| vydáno 22 září, 22:21